poniedziałek, 22 kwietnia 2013

Różana dla Milusińskich


Być Małym czy nie być Małym oto jest pytanie


      Różana dla Milusińskich to nowa etykieta w Różanej Ławeczce. Tutaj znajdziecie rzeczy które przygotowałam lub przygotuję w niedalekiej przyszłości właśnie dla dzieci.
  " Być Mały czy nie być Małym oto jest pytanie " to cytat z ulubionej chyba przez wszystkie dzieci książki Alana A. Milne "Kubuś Puchatek", dlatego pozwoliłam sobie dzisiaj przy okazji narodzin nowej Różanej etykiety go przytoczyć:)
 

      Koniki w Różanej Ławeczce wiodą prym. Można takiego konika podarować z okazji narodzin Maleństwa, imienin, urodzin lub bez okazji. Są one malowane ręcznie lub oklejane serwetką. Zdobione kolorowymi tasiemkami, guziczkami lub koralikami. Imiona dzieci malowane są ręcznie w/g uznania:)
Pudełeczka na przydaśki też mogą być super prezentem. Można w nie wrzucić nawet słodycze i podarować ukochanej osóbce:)Skrzynia na zabawki też znajdzie swoje miejsce w pokoju dziecięcym. Mogą tam zamieszkać lale lub klocki z żołnierzykami (oczywiście w wydaniu chłopięcym). 


Zawieszki, przywieszki też mogą ozdobić naszych Milusińskich pokoik. Kolory, wzory duży wybór.Wieszaczki na biżuterię lub woreczek z kapciami z przedszkola też może być w ulubionym kolorze naszego Maluszka:)


                                                               

Literki z imieniem Maluszka są ekstra hitem. Kolorowe wstążki z kokardkami są dodatkiem do ręcznie malowanych drewnianych literek. Chorągiewki to kolejny pomysł na uwiecznienie dziecięcego imienia. Na co drugiej chorągiewce widnieje zdjęcie Maluszka.


Materiałowe serduszka, woreczki, poduszki :)


Papierowy wianek  z dziećmi to kolejna propozycja Różanej Ławeczki na ozdobę dla Milusińskich:)


Myślę, że jest w czym wybierać, a to na pewno nie koniec. Zapraszam więc do śledzenia poczynań Różanej Ławeczki


 A na koniec  od Różanej Ławeczki Kubuś Puchatek dla Milusińskich:)

                                  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz