piątek, 15 lutego 2013

Czy dasz radę Kochać...?


         Czy MIŁOŚĆ to niewyświechtane słowo? (przepraszam za wyrażenie). Mam nadzieję, że są wśród Was niepoprawne romantyczki. Ja do nich na pewno się zaliczam, bo co to za życie bez drugiej połowy. Nie będę szukać definicji MIŁOŚCI , bo każda z nas podałaby swoją i na pewno dla niej najprawdziwszą, dlatego proszę Was tylko o chwilę zadumy i zapatrzenia w swoją duszę. Tam odnajdziecie własne uczucia , może skrywane gdzieś na dnie, które jak ulotne motyle kłębią się i nie mogą znaleźć drogi do ukochanej osoby , która na pozór nam bliska wydaje się daleka.
 Lubicie Kino Nieme? Ja bardzo. Zawsze lubiłam siadać w niedzielne popołudnie i oglądać    filmy w Starym Kinie. MIŁOŚĆ w tych filmach nie była przesłodzona , ale taka prawdziwa Wzruszała, bo zazwyczaj była pełna nostalgii. No i właśnie dzisiaj , chciałam Was moje kochane duszyczki , przenieść w świat właśnie takiej zadumy, gdzie MIŁOŚĆ to nie tylko słowa , ale i gesty ( dzięki Vintage Rose :))
Zapraszam Was na film Charli Chaplina "City Lights" z 1931 roku.


Mam nadzieję , że taka MIŁOŚĆ to najlepsza definicja tego uczucia.
Mam dla Was jeszcze jedną niespodziankę. W tytule dzisiejszego postu "Czy dasz radę Kochać mimo , że Ja nie umiem już sam bez Ciebie wstać..." ukryte są słowa piosenki zespołu LemON .  Od paru dni krążą w mojej głowie i myślę sobie , że od jakiegoś czasu ,  to jedyna sensowna piosenka w naszych komercyjnych stacjach radiowych , którą nie tylko się słucha , ale której słowa zmuszają nas do przemyśleń.
 Powiem Wam , że dawno nie miałam takiej przyjemności słuchania .
Dosyć gadania. Zapraszam do posłuchania piosenki zespołu LemON " Napraw" :To co, dzisiaj chyba się spełniłam. Trochę MIŁOŚCI tej romantycznej z dawnych lat i trochę tej , która często spotyka nas w najmniej oczekiwanym momencie naszego życia. Burzliwa i pełna nieoczekiwanych zwrotów.  Ale czym byłoby życie bez MIŁOŚCI ?PS.  RÓŻANA ŁAWECZKA z MIŁOŚCIĄ dla wszystkich moich duszyczek :)                                                                

1 komentarz:

  1. Piękne prace!
    Och byt bez miłości byłby smutny...
    Moc pozdrowień!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń